Csodálatosan szép őszi időben zajlott szombat délelőtt a már hosszú évek óta hagyománnyá váló papírgyűjtés. A legkisebbektől a nagyszülőkig rengetegen szorgoskodtak, hogy mihamarabb megteljenek a konténerek. Hát ez gyorsan meg is történt. Kiváló ötletnek tűnt és be is vált, hogy dobozokból barikádot építve, a közé helyeztük el a körülbelül még egy konténernyi papírt.

Ebben a nem könnyű munkában segítségünkre voltak lelkes gyerekeink és a szülők is többen:

Szörfi apuka, Boda apuka, Boda Zsolt, Madai apuka, Szanyi apuka, Vajda apuka és még sokan mások.

Berki Csaba bocsátotta rendelkezésünkre a területet, a nyitással-zárással többször „ugrasztottuk” Kovács Eleket.

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a segítséget! Amellett, hogy egy újabb lépést tettünk a környezetvédelem érdekében, jó csapatépítő, együttműködést kívánó munka folyt. A végén szép rendet hagyva, fáradtan, de elégedetten mentünk haza.

2,5 konténer papírt gyűjtöttünk, 11,5 tonnányit.

A pénz pedig, amit ezért az osztályok kapnak majd, segítség lesz a tanév folyamán felmerülő költségek fedezésére, ami gyerekeink érdekét szolgálja majd.

Hírek - 2018/2019