Csodálatos élményben volt ma részük az alsó tagozatos gyerekeknek. A szülők a falu különböző pontjain 4 állomáshelyen vártak minket, ahol érdekesebbnél érdekesebb játékos feladatokban mutathatták meg a nebulók, leleményességüket, ügyességüket. Volt kötélhúzás, három lábon futás, labda szlalomozás, talicskázás, hulahopp karikából szabadulás, memória játék tükörsétálással, deszkán lépegetés is. A sok érdekes játék mellett nem elhanyagolható az az 5000 lépés sem, amit a délután folyamán megtettünk. Minden állomáshelyen meglepetés is várta a gyerekeket. A délután végén finom gofrival vendégelték meg őket a szülők.

Köszönjük szépen ezt a csodálatos, vidám hangulatú délutánt a szervezőknek és minden segítő szülőnek.