Már sokadik alkalommal rendeztük meg az óvodások részére ezt a programot. 24 kicsi gyermek népesítette be az iskolát szüleikkel és az óvó nénikkel együtt.

A délután az igazgaztó néni köszöntőjével kezdődött. Ez után Rozi néni és néptáncosai vették át a főszerepet. Egy fergeteges táncbemutató után következett a közös játék. Nagyon élvezték az apróságok ezt és aktív részt vevői voltak a táncos játékoknak.

3 csoportot alakítva 3 helyszínen zajlottak a délután további eseményei. A tanító nénik és a nyolcadik osztályosok segítségével bejártáka gyerekek az iskolát, satírozhattak pillangót és madarat, ellátogattak a könyvtárba is.

A délután végén a második osztályosok egy aranyos tánccal lepték meg a kicsiket. A 3. osztályosok pedig egy színes tukánt adtak a jövendő első osztályosoknak.

Nagyon kellemesen telt a délután. Köszönjük mindenkinek a segítséget. Őszinte köszönet illeti az óvó néniket, akik ilyen aranyos, fegyelmezett kis csapatot adnak át nekünk ősszel.