Lassan a végéhez közeledik a már hagyományossá váló napközis tábor. Az idén 40 körüli gyereklétszámmal nyitotta meg kapuit a tábor. A pedagógusok nagy lelkesedéssel jobbnál jobb programokat kínáltak a gyerekeknek. A változatos programok gondoskodtak a nagyszerű hangulatról.

A sütések, a Bab-Uska házban tett látogatás, a bicikli túra a festői környezetű tó környékén, a sport délelőtt játékos versenyei, A taksonyi póniparkban töltött nap, a vadászház udvarán megrendezett rókavadászat és számháború, a falunkban tett séta, a játékos vetélkedő falunk nevezetességeiről, a filmvetítések, társasjátékozás, kézműveskedés.

Felsorolni is nehéz mennyi program gondoskodott arról, hogy gyermekeink fantasztikusan érezzék magukat.

Hátra van még a holnapi gofri sütés és a pénteki fantasztikusnak ígérkező kirándulás, Magyarország egyik legcsodálatosabb részén a Mátrában.

Köszönet a pedagógusoknak, akik a tábort megszervezték és vezették, köszönet a szülőknek, akik bármi módon hozzájárultak ahhoz, hogy ez a tábor nagyszerű legyen.

És köszönet minden gyermeki mosolyért és kacajért, ami végig kísérte ezt a fantasztikus két hetet.