A Ceglédi Tankerületi Központ ez év tavaszán ismét meghirdette a Ki mit tud?  tehetségkutató versenyét, melyen iskolánk is képviseltette magát.

Tanulóink a nagykátai körzeti döntőn és a tankerületi döntőn is megmérettettek. A Nagykátai körzeti döntőn egy fuvola trióval, valamint egy néptánc produkcióval indultak növendékeink.

Az Úri Cimborák: Tóth Bálint és Kovács Zétény ezüst minősítést értek el.

Felkészítő tanáruk: Szórádi Rozália Réka

Az Úri Fuvola Trió: Brecsok Nóra, Hegyi Johanna, Békés Adél kiemelt arany helyezést értek el, ezzel továbbjutottak a Cegléden megrendezett Döntőbe. Jobb szélen Katona Tibor Andrásné, a fuvolások felkészítő tanára

A 2022.05.18-án megrendezett ceglédi döntőn a fuvolás lányok, Brecsok Nóra, Békés Adél és Hegyi Johanna kimagasló értékelést kaptak a szakmai zsűritől. Tökéletes megjelenéssel, előadásmóddal, muzikális megformálással kivívták a zsűri elismerését. Köszönjük, hogy képviseltétek iskolánkat! Gratulálunk Nektek!

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022