Mi 1. b. osztályosok a budapesti állatkertbe kirándultunk. A reggeli borult égbolt ugyan nem volt túl biztató az időjárást tekintve, mi azonban ennek ellenére töretlen jókedvvel indultunk ennek a napnak. Nem is csalódtunk. A nap folyamán volt ugyan egy kis égi áldás, de mi szerencsére mindig jókor voltunk jó helyen, így egyszer sem áztunk meg.

Megfigyelhettük a pingvinek etetését, láttunk mini fóka mókát. Jártunk a cápa suliban. Láthattunk tőlünk nagyon messze élő egzotikus madarakat. Voltunk az állatsimogatóban, ahol a 34 pici simogató kéz osztatlan sikert aratott a kecskék, bárányok körében. Örömmel tapasztaltuk, hogy gyermekeink érdeklődőek, kíváncsiak.  Nagy segítség volt számukra, hogy már tudnak olvasni, így önállóan ismerhették meg egy- egy állat nevét, származási helyét, táplálkozását stb.

Játszottunk a játszótéren is. Igazán sok élménnyel gazdagodva térhettünk haza.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022