Csütörtökön csodálatos karácsonyi díszeket készítettek a gyerekek az iskola karácsonyfájára. Ezeket délután felaggattuk a fára. Szép karácsonyi dalokat énekeltünk.

Pénteken egy nagyon jó karácsonyi délelőttnek lehettek részesei a gyerekek. Az otthonról hozott társasjátékokkal játszottak. Az udvaron az igazgató néni egy csodaszép történetet mondott, majd átadta az iskolások számára az ajándékot. Egy újabb sporteszközzel gazdagodott az udvar a nebulók nagy örömére. A másik ajándék pedig egy aranypapírba csomagolt doboz volt. Telis teli puszival és öleléssel az iskolások számára.

Tánc és székfoglaló játék varázsolta a délelőttöt még vidámabbá.

Meghallgattuk iskolarádión keresztül azt a csodálatos műsort, melyben minden osztályból szerepeltek tanulóink és az iskola pedagógusai is. Ezt a rendhagyó, de nagyon megható műsort Csatlós Anna tanárnő kötötte egy csokorba, amit nagyon szépen köszönünk neki.

A délelőtt végén mindenki megtudta, hogy ki volt a karácsonyi angyala, akitől apró ajándékot vehetett át mindenki. A szülői munkaközösség is kedveskedett nekünk karácsonyi ajándékkal. Köszönjük szépen.

A délelőtt folyamán rengeteg süteményt, édességet, gyümölcsöt ehettek a gyerekek, amit a szülőknek hálásan köszönünk. A napot gyerek pezsgő ivással zártuk. Így kívántunk mindenkinek áldott karácsonyt és nagyon boldog új évet.

Hírek- 2020/2021