Megkezdődött az év legszebb időszaka az advent. Mi is igyekszünk ráhangolódni erre a hangulatos időszakra. Otthonról hozott anyagokból szorgos kezek elkészítették az adventi koszorút, az ajtó és asztaldíszt.  Húztunk egy egy nevet, akinek egész hónapban az angyalkájaként fognak tevékenykedni a gyerekek. Kis borítékok kerültek az ajtóra, ebbe helyezik el az angyalkák az apró figyelmességeket, rajzokat, szép szavakat, csokit, stb.  Pénteken megnézik a gyerekek mi van a borítékukban. Minden nap kinyílik az adventi naptár egy egy ablakocskája is, melyből a csokit az a gyerek eheti meg, aki  a nap folyamán tanúsított viselkedésével a legjobban megérdemli ezt. Meggyújtottuk az első gyertyát és közben szép karácsonyi dalt énekeltünk.

Mindenkinek szeretetteljes, boldog készülődést kívánunk karácsony szent ünnepére!

Hírek- 2020/2021