Reggeli: Pizzás csiga, almalé

Csoportalakítás után Elindultunk a farkasdi csárdához. Kellemes, jó időben sétáltunk, még a nagy meleg előtt oda is értünk.

Tízórai: Pogácsa, banán

Önfeledt játékkal és lovaglással telt a délelőtt. Nagy örömünkre olyan gyerekek is lóra pattantak, akik előzőleg azt mondták, hogy ők biztosan nem fognak lovagolni. Kipróbálták a fríz ballt, lábzsonglőrt, tollasoztak fociztak a táborozók.

Ebéd: Csontleves, rántott csirkemell, sült krumplival.

Ebéd után még meggyet is kaptunk.

Pihenés után folytatódott a lovaglás majd két csoportban elsétáltunk a csodálatosan szép horgásztóhoz. Ildikó néni kis tóparti fejtörővel kedveskedett a gyerekeknek. 5 fős csoportokat alkotva álltak neki az érdekes feladatoknak. Minden csapat előzetesen nevet is választott magának. Eredményhirdetés holnap lesz!

Uzsonna: Lekváros táska, alma

Még jutott idő ez után is egy kis játékra, utána a nagy meleg  miatt szülői segítséggel kocsikkal mentünk vissza az iskolához. A szülőknek hálásan köszönjük önzetlen segítségüket!

Ez a nap is pompásan telt!