A XXV. Országos Katasztrófavédelmi Ifjúsági Versenyen az úri iskola csapata az 5. helyet szerezte meg Pest megyét képviselve. 17 megye nagy városait előztünk meg :)!

A csapat tagjai: Erős István, Farkas Balázs, Farkas Bálint, Solti Jeromos.

Nagy élmény volt a gyerekeknek a Városligetben a Rendőr- illetve Tűzoltó nappal egybekötött rendezvény.

Minden elismerésem a fiúké, akiknek nagyon sok munkájuk van a felkészülésben, sok hétvégéjüket is feláldozták a sikerért. Többször átforgatták a játszótér homokját a buzgárgát építéshez és tekerték fel a tömlőt szakadó esőben. A havas iskolaudvaron a kerékpáros ügyességi pályán gyakoroltak. Bear Grylls-től tanulták az ausztrál mászást :).

A felkészítésben nagyon sokan segítségünkre voltak, helyi szakemberek, katasztrófavédők, családtagok, ismerősök, de megkerestünk megyei szinten is katasztrófavédelmi kirendeltségeket, önkéntes tűzoltóságokat. Legtöbbjük évek óta segíti munkánkat. Idén az Úri Önkormányzat is támogatott minket eszköz beszerzéssel. Mindenkinek hálásan köszönjük a segítséget!