Sok-sok évnyi várakozás után, iskolánk nagy örömére, 2018. március 26-án ünnepélyes keretek között letették a község sportcsarnokának alapkövét.

Az ünnepséget Haraszti Imre polgármester úr nyitotta meg. Ezután Czerván György államtitkár úr mondott beszédet, majd az iskolások rövid műsora következett verssel és fuvolaszóval. Ezt követően Skravanek Gábor tisztelendő úr egy közös imádságot követően felszentelte a sportcsarnok alapkövét. Az alapkő letétele előtt még kihirdetésre kerültek a sportcsarnokkal kapcsolatos rajzverseny győztesei: alsó tagozatban Németh Izabell 2. osztályos tanuló, a felső tagozatban Süli Donát 6. osztályos tanuló művét ítélték legjobbnak. A rajzok a sportcsarnok látványtervével együtt bekerültek az időkapszulába, amelyet az államtitkár úr, a polgármester úr, iskolánk igazgatónője, az atya, a nyugdíjas klub vezetője és a sportkör képviselője közösen helyeztek el.