Az eddigi évekhez hasonlóan idén is lelkesen készültek az osztályok a Tehetség napjára, amely külön került megrendezésre az alsó és a felső tagozatban.

Az alsós versenyt szerdán, a felsőst pénteken tartottuk, majd a hét lezárásaképpen szombaton gálát rendeztünk az előadott műsorszámokból. A gálát a zeneiskolások hangszeres játéka és a néptáncosok produkciója színesítette.

Az első és második osztály mesejátékot adott elő, a többiek pedig tánccal készültek a megmérettetésre. Az ötödik osztály mindkét műfajban képviseltette magát.

Köszönjük minden résztvevőnek, osztályfőnöknek és segítőnek a kemény munkát, amely nélkül ezen csodák nem jöhettek volna létre!

Hírek - 2017/2018