Iskolánk idén is megemlékezett az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról. A műsor megrendezésének megtisztelő feladatát, hagyományainkhoz híven, a hetedik osztály kapta meg, akik lelkiismeretesen egy csodaszép előadással készültek. A színvonalas ünnepélyen verset, prózát mondtak, táncoltak és énekeltek. Az előadás fényét emelte a rengeteg igényesen és szépen elkészített kellék.

Az ünnepélyt az általános iskolában reggel 8 órától tartották, míg délután hat órától a községi ünnepség volt, ahol diákjaink ismét előadták műsorukat, amelyet a kopjafánál gyertyagyújtással zártak.

Hírek - 2017/2018