„Próbáld ki, csináld meg, ismerd meg” – ezzel mottóval rendezték meg harmadik alkalommal a Szakmák éjszakáját április 13-án. A programsorozatban idén is interaktív, szakmakipróbáló programok, előadások, bemutatók és üzemlátogatások között válogathattak a fiatalok. Iskolánk hetedikes diákjai Nagykátára, a Ceglédi Szakképzési Centrum Nagykátai Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájába látogattak el.

A diákok számtalan helyszínt, tanműhelyt látogathattak végig, kipróbálhatták az asztalos, kőműves, hegesztő, CNC esztergályos, villanyszerelő, festő és mázoló mesterséget, betekinthettek az informatika, a LEGO robotika rejtelmeibe.

Bemutatkozott a japán CLARION cég, a BKV, a Korpusz Taberna Kereskedelmi Kft. SPAR Partner) az Oktatás 22 Oktatási Kft és a Jász-Tool Kft.

Hasznos, tartalmas este volt.

Hírek - 2017/2018