Ahogy arról már korábban hírt adtunk, kirándulást nyertek a harmadik osztályosok a Hungaroring Sport Zrt által kiírt Közlekedj okosan! pályázatán. Június 5-én került sor a kirándulásra, melynek helyszíne a mogyoródi versenypálya, azon belül is a Groupama Garancia Vezetéstechnikai Centrum volt.

Ahogy arról már korábban hírt adtunk, kirándulást nyertek a harmadik osztályosok a Hungaroring Sport Zrt által kiírt Közlekedj okosan! pályázatán. Június 5- én került sor a kirándulásra, melynek helyszíne a mogyoródi versenypálya, azon belül is a Groupama Garancia Vezetéstechnikai Centrum volt.

Nagyszerű programokkal vártak bennünket a szervezők: interaktív közlekedési óra (villanyautókkal, kerékpárral, rollerrel), kalandos kirándulás és bátorságpróba terepjárókkal a Hungaroring erdőben működő Off-Road Centrumban, féktávolság és menetsebesség becslése majd majd a csúszós út, vizes pálya megtapasztalása a vezetéstechnikai pályán. Az étteremben elfogyasztott ebéd után pedig a boxutcába tettünk látogatást és hallgattunk meg érdekességeket a Forma 1 világából.

Nagyszerű élményekkel és sok hasznos ismerettel gazdagodtunk ezen a napon.

Hírek - 2017/2018