Nagy szeretettel hívtuk és vártuk ma az iskolába a jövendő elsősöket és szüleiket. Szép számmal el is fogadták a meghívásunkat.

A programot a művelődési házban kezdtük, ahol Rozi néni tanítványai egy kis ízelítőt adtak a néptáncosok műsorából. Ez után közös táncra hívta az apróságokat. Az alsós tanító nénik kíséretével végig járták az iskolát, bekukkantottak a tanítási órákra is. Ellátogattak a könyvtárba, satírozással kipróbálhatták a ceruza használatot. Az udvaron bekapcsolódtak a nagyobbak játékába is. végül a negyedik osztályosok cicával ajándékozták meg a kicsiket.

Tartalmas délutánt tölthettünk el a jövő tanév legkisebbjeivel Reméljük, hogy szeptemberben mindannyian szívesen lépik át az iskola kapuját immár igazi iskolásokként.