5. osztály

2015 őszén az ötödik osztály Visegrádra tervezett tanulmányi kirándulást. Váratlan lehetőségünk adódott megtekinteni a Duna alatt húzódó alagutat. Száraz lábbal kelhettünk át 10-12 méter mélységben a folyó alatt Visegrádról Nagymarosra.

Ezután a Királyi Palotát néztük meg.
Sajnos az időjárás nem kedvezett nekünk, így a Történelmi Játszóparkba nem tudtunk bemenni, és a várhoz sem sétáltunk fel.
A kirándulás a rossz idő ellenére jól sikerült. A buszozás is jó hangulatban telt kedves, zenebarát sofőrünkkel, Gyula bácsival.