Az alsó tagozatosok idén a fonyódligeti táborban nyaralhattak az aug. 16-21-ig tartó utolsó előtti turnusban.

Ami az időjárást illeti, ezen a héten igen szélsőséges volt. Kánikulában indultunk, majd estére vihar tombolt, hatalmas mennyiségű esőt zúdítva a táborra. A következő napokban volt napsütés, szél és csendes eső, de összességében szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hiszen majd mindennap tudtunk fürödni a Balatonban és az egyéb programokat sem zavarta meg különösebben az időjárás.

Igyekeztünk a legtöbb tábori eseményen részt venni. Különösen sikeresek voltunk a tábori olimpián, ahol több érmet is szereztek a gyerekek.

A másik népszerű program a Ki mit tud? volt, amelyen tánc kategóriában az első helyen végeztünk.