A napközis tábor utolsó napja

A napközis tábor utolsó napja

Vidáman gyülekeztünk pénteken reggel az iskola udvarán. Biciklitúrára indult a csapat a tábor záró napján. Csak néhány gyermek gyalogtúrázott a legtöbben kétkerekűre pattantak és így tették meg a nem rövid távolságot. Több állomáshely volt ahol meglepetés feladatokkal készültünk a gyerekeknek. Volt labdaadogatás mondókával, megtévesztő játék is. A hagyományos rókavadászat is előkerült. Nagyon ügyesek voltak a gyerekeink, minden rókát megtaláltak.  A déli pihenő után a tó körül sétálva meglestük a horgászokat. az árnyékban kerestünk menedéket, mert bizony nagyon tűzött a nap.

Nagyon élvezték a fonalkeresést is. A birkáknak mindössze három db. fonaldarabkát hagytunk, a többit mind felszedték a szemfüles lurkók. A legnagyobb sikert a lufikígyó aratta.  Jól együttműködve oldották meg a feladatot a csapatok.

Nagyon élveztük ezt a napot gyerekek és felnőttek egyaránt. Dicséret illeti tanulóinkat a fegyelmezett viselkedésért és kitartásukért.

A nap végén azzal búcsúztunk, hogy jövőre is találkozunk a jól bevált napis táborban. A legtöbben sajnálták, hogy vége van.

Mi pedagógusok azt reméljük, hogy hasznosan telt mindenki számára ez a két hét, gyermekeink sok új ismerettel gazdagodtak és szívesen emlékeznek vissza ezekre a napokra.

Jó pihenést kívánunk mindenkinek!