Az Úri Muri csapat az idei Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny területi, Cegléden megrendezett fordulóján 2. helyezést ért el. Ezzel lehetőséget kaptak a megyei fordulón való részvételre is, Isaszegen a 3. helyet sikerült megszerezni.
A csapat tagjai:
Tar Veronika, Erős István, Bálint Bence, Szörfi József, tartalékos csapattagunk Solti Jeromos.

A csapat tagjai:
Helyt kellett állni az alábbi állomásokon:
Elsősegélynyújtás, RSOE-viharjelzés, helymeghatározás-tájolás, tömlőgurítás, mentőkötél felszedése, szakfelszerelés felismerése, nyúlgát építése, átemelő szivattyú telepítése - beüzemelése, ADR - veszélyes anyag azonosítása, KRESZ és ügyességi pálya.
A 10 állomásból 7-et maximális pontszámmal teljesített a csapat. 250 pontból 219-et sikerült megszerezni. Bár idén volt nálunk két ügyesebb csapat, lehetőségeinkhez és eszközparkunkhoz képest nagyon nagy eredmény.
Akik segítettek a felkészülésben:
Acsainé Ubrankovics Ildikó, Hegyesi Árpád, Sülysáp ÖTE, Horváth István, Monori Tűzoltóság, Kóka ÖTE, Schmidt Zoltán, Gellérthegyi Tiborné, Boda Zsolt, Farkas Attila, Bálint Róbert.
Nagy köszönet illeti a csapattagokat a helytállásért, illetve támogatóinkat a segítségért!