2015.04.15-én a Tehetség napja tiszteletére művészeti iskolánk mendei telephelyén zenei versenyt szervezünk.

A versenyző növendékeket egy négytagú (Katona Tibor Andrásné, Lukács Ildikó, Piller Balázs és Tóth Sándor) bizottság fogja pontozni. Mindenki 10 pontig értékeli az elhangzó verseny műsort és a végleges pontszámoknak megfelelően fog kialakulni a győztesek mezőnye.

A zenei képzésben nagy fontosságú a versenyekre való felkészülés, mert egy más irányú munkát feltételez, és a tanulók megtanulják a győztes és vesztes szituáció feldolgozását. Ez nem könnyű feladat, mert hiába volt megfelelő a felkészülés és hiába volt a tudás mély, egy stresszhelyzet meg tudja változtatni az eredeti felállást.

Azonban szerdán délután senki nem megy el üres kézzel, mert minden résztvevő kap oklevelet és finom rágcsálni valót.

Mindenkinek eredményes versenyzést kívánok!!!

Lukács Ildikó intézményegység-vezető

1. korcsoport 14:30

Puskás Boróka Luca

Kis kacsa, Gólya, gólya gilice

Péterbence András

Két gyermekdal

Fekete Máté

Hidas: Én meg ő, Bujócska, Dlugoraj: Cantio polonica

Schweininger Attila

Papp Lajos: Ping-pong, Hová mégy, hová mégy

Nok Larissza

Hofe: Tánc

Juraszik Marcell

Bartók Béla: Gyermekeknek 15.

Pados Zsófia

Beethoven: Orosz tánc