A zenét tanuló nagy szeretettel és izgalommal készülnek arra a hangversenyre, amit hagyományainkhoz híven az Úri Socius Idősek Otthonában adunk. Idén Pünkösdi Hangversenyt tartottunk.

Mire megérkeztünk az Otthonba, addigra az idős emberek már szép számmal összegyűltek és nagyon várták a zenélő gyermekeket. Egyhangú napjaikat színestjük fellépéseinkkel. Vannak, akik már évről évre hallgatják növendékeinket és örülnek fejlődésüknek.

A hangversenyen a zenetörténet minden zenei korszakából bemutattunk táncokat, gyermekdalokat és világslágereket. A közönség nagyon jól érezte magát és egy bácsi kedves szavakkal köszönte meg a növendékeink műsorát. Az Otthon vezetősége még egy kis csokival is kedveskedett a szereplőknek.

Lukács Ildikó intézményegység-vezető