Szeptember hónap utolsó péntekén, 29 – én tartottuk az őszi tanulmányi kirándulásokat. Idén is rendkívül sokszínű és izgalmas programot sikerült találni a gyermekeknek, ahol mindenki nagyon jól érezte magát.A negyedik és ötödik osztály 3 napos Erzsébet táboros pályázatot nyert Zánkára, ők a Balaton parton sütkéreztek, és vettek részt a jobbnál jobb programokon. A hatodik osztály a budapesti 3D galéria káprázatos képei után a Cyber Jump pályáin ugrált, majd a Mc Donald’sban zárta a napot. Hetedikeseink a Parlamentet látogatták meg, majd az interaktív történelem óra után szabadulószobákban mutathatták meg vannak – e olyan rátermettek, hogy teljesítsék a feladatokat. A nyolcadikosok pedig kisvasutaztak, megcsodálták az Erzsébet kilátót és a Halászbástya lélegzetelállító panorámáját is.

Őszi tanulmányi kirándulások- felső tagozat