„Nem lehet mindent azonnal: a siker kulcsa a folyamatos, megfontolt fejlődés.”

Ezen gondolatok jegyében szerveztük meg az idén is a területi PREZI versenyünket. Idén ötödször, 41 tanuló részvételével sikerült mindezt megrendezni.
A versenyen szereplő tanulók kiemelkedtek az iskoláik tanulói közül a prezentációval alátámasztott előadásban. Remeknél remekebb PPT-s előadásokat láthattunk és hallhattunk.
A 4. osztályos korcsoporttól az 5-6-os korcsoporton keresztül a legnagyobb
7-8-os tanulókig.
Idén is meghirdettük az angol kategóriát is, ahol szintén fantasztikusan ügyesen szerepeltek a diákok.
Köszönet illeti a felkészítő tanáraikat is.
Iskolánk minden korcsoportban büszkélkedhet eredményekkel:
A 4. osztályos korcsoportban: Török Zoltán István I. helyezést, Tóth Sára Zsófia III. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Kátai Gabriella.
Az 5-6-os korcsoportban Nagy Eszter I., Szabó Zente II. és Okkel Lia III. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik: Nagyné Laczkó Barbara, Semperger Erika.
7-8-as korcsoportban Turi Bodza II. helyezett lett, felkészítő tanára Demeterné Ecseri Katalin.
Az angol kategóriában Islai Noémi 7. osztályos tanulónk II., Virágh Máté 8. osztályos tanulónk III. helyezést ért el. Felkészítő tanár Dobosné Földi Brigitta.

Nagyon hálásak vagyunk a Zsűrielnöknek, Heiter Líviának -a Hír TV főszerkesztő riporterének, volt tanítványunknak- és Szikszai Péternek, a Média Works hírigazgatójának, iskolánk egykori diákjának azért, hogy felelős munkáik mellett minden évben vállalják ezt a nehéz, és nemes feladatot.
Nagyon hálásak vagyunk Czerván György képviselő Úrnak, valamint Katona Krisztián Ügyvezető Igazgató Úrnak, akik pénzadománnyal támogatták a versenyünket. A Tankerületünk ajándékokkal támogatta a Területi PREZI versenyt.
Köszönjük az Úri csokigyár támogatását, akik nagylelkű támogatásukkal minden résztvevő Úri csokival térhetett haza.
Hálásak vagyunk az Úri pékségnek, valamint a Fazekas tanyának (Fazekasné Hajnikának) akik szintén adományokkal hozzájárultak rendezvényünkhöz.
Nagyon köszönjük Hegyesiné Bakos Bernadett szülői munkaközösségünk elnökének és férjének, Hegyesi Árpádnak a büfé megszervezését. Ezen kívül köszönjük minden szülőnek, akik akár munkájukkal, akár süteményekkel járultak hozzá a sikeres szervezéshez.