Március vége felé megtartottuk a „Tehetség Nap”-ra keresztelt ki – mit – tudot. Hétközben külön – külön adták elő a produkciókat az alsó – és felső tagozatosok, majd kiegészülve művészeti iskolánk növendékeivel, március 25 – én, szombaton volt a gála. Ezen szokás szerint és legnagyobb örömünkre szép számmal érkeztek családtagok, barátok, hogy megnézzék, meghallgassák a gyermekeket. Idén is rendkívül sokszínű volt a paletta, több színdarabot is láthatunk; akadt zenés, táncos, vagy éppen saját készítésű humoros előadás is. Több osztály kétszer is színpadra lépett. A táncok szintén igazán változatosak voltak, minden osztály megtalálta a magához illőt, amit szívvel – lélekkel adott elő a közönségnek.