előadó a prezi versenyen

2023. április 21-én, hétfőn megrendeztük a helyi prezi versenyt, ahol nagyon sokan, nagyon sokféle előadással készültek. Betekintést nyerhettünk ezáltal abba, hogy mi az ami érdekli őket, mivel töltik a szabadidejüket. Beszéltek a black metálról, a gimnasztikáról, USÁ-ról, a cápák életéről, lovakról, focistákról, sorozatokról, csak hogy néhányat említsünk a palettáról. Az innen tovább jutók megmérették magukat pénteken a 4. körzeti prezentációs versenyen is.

Érkeztek versenyzők Sülysápról, Tápiószecsőről, Farmosról, Törtelről, Tóalmásról, Tápiószeléről és Dánszentmiklósról. Több, mint 40 diákot hallgattunk és néztünk meg, akiket a szakmai zsűri bírált el a végén. Rettenetesen nehéz feladatuk volt, sokáig tanakodtak mire meghozták a döntésüket. Minden résztvevőnket emléklappal és egy kis édességgel ajándékoztunk meg, a helyezettek pedig értékes ajándékokat kaptak emellé. Nagyon jól éreztük magunkat a hosszúra nyúlt délutánon, hiszen fantasztikus gyerekeket láthattunk. Mindenkinek köszönjük, aki munkájával hozzájárult az eseményhez!

Prezi verseny 2023