Az őszi tanulmányi kirándulás napján a 4. és az 5. osztály a Mátrába látogatott.
Első állomásunk a gyöngyösi Mátra Múzeum volt, ami rengeteg érdekességet tartogatott számunkra. A kiállítás megcsodálása mellett jutott idő gesztenyegyűjtésre is a múzeumot körülvevő parkban.
Innen kisvasúttal utaztunk tovább Mátrafüredig, útközben gyönyörködve a már őszi arcát mutató tájban. Mátrafüredről az erdőn keresztül egy rövid, de kiadós túrával érkeztünk el a Sástóhoz, ahol a bátrabbak a kilátót is megmászhatták. Miután minden kacsa kapott enni, visszaindultunk, immár lefelé a hegyi ösvényen egészen a mátrafüredi játszótérig, ahol a megmaradt energiájukat is levezethették a gyerekek.
Tartalmas és kellemes napot tölthettünk együtt, szép, napsütéses, őszi környezetben.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022