Iskolánk a Programozd a jövőd! pályázat keretein belül egy robot Lego csomagot nyert, mely lehetővé teszi, hogy a következő tanév során indulhasson az ÚriRobi csapatunk a WRO robot programozási versenyen.

Programozd a jövőd! - Hírek

Ennek a folyamatnak az első lépéseként iskolánkba látogatott a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség, hogy egy motivációs előadás keretében felkeltse a diákok érdeklődését az informatikus szakma iránt.

Köszönjük a színvonalas előadást!

Programozd a jövőd! - Hírek

Köszönjük a színvonalas előadást!

Programozd a jövőd! 2019