Idén a farsang is rendhagyó módon zajlott. A járványhelyzet miatt nem tudtuk megrendezni az alsós és felsős farsangi bálokat, ahol a két tagozat diákjai közösen szórakozhattak, megcsodálhatták egymás osztályprodukcióit, együtt izgulhattak a tombolán, nem választhattak bálkirályt és bálkirálynőt. A nyolcadikosok keringője is elmaradt.

Viszont a farsang nem maradhat el. Az osztályok az osztályfőnökök segítségével igyekeztek mindezt megrendezni kicsiben.

A felső tagozatos diákok közül is akadtak szép számmal, akik jelmezt öltöttek. A gyerekek just dance videókkal, közösségi játékokkal szórakoztatták egymást. A járványhelyzet előírásainak megfelelően még tombolát is sorsoltak.

Ugyan a telet nem sikerült a hagyományos télűző felvonulásunkkal elűzni, de remek hangulatban telt a délután.

Hírek- 2020/2021