„Először nézni, azután lépni!” hangzik a klasszikus felszólítás, de ezen kívül számtalan más szabályt kell betartania annak, aki szeretne a közlekedésben biztonságosan rész venni. Ezeknek a szabályoknak (főleg a gyalogosokra és a kerékpárosokra vonatkozóaknak) a megismerését tűztük ki célul a negyedik osztályban, amelyet három hetes projekt keretében valósítunk meg. Terveink szerint sok terepfoglalkozással és játékkal fogjuk elsajátítani a biztonságos közlekedéshez szükséges ismereteket.

Az első hét projektnyitó beszélgetésén terveztük meg a projektfalunkat, amit a programok megvalósulása után folyamatosan bővítünk. Egy másik, délutáni alkalommal Közlekedést megfigyelő fejtörőt oldottunk meg. Ezen a játékos vetélkedőn a Hybrid haverok csapat bizonyult a legügyesebbnek.

Hírek - 2018/2019