A harmadik osztályosokkal részt vettünk a Hungaroring Sport Zrt által meghirdetett Kirándulás a ringen! című pályázatán. Közlekedési témájú alkotómunkára szólt a felhívás, melynek keretében a gyerekek feladata egy közlekedési vészhelyzet végiggondolása volt.

Ezt kellett egy négy filmkockából álló képregényben lerajzolni, szöveggel, párbeszéddel kiegészíteni és az eseményeket röviden leírni. A pályázat részeként kellett bemutatnunk az iskola közlekedésre nevelési programját is.

A lelkes csapatmunka meghozta gyümölcsét, a zsűri értékelése, valamint az internetes szavazatok alapján nagy örömmel értesültünk arról, hogy a győztes pályázók között vagyunk. A kirándulásra június 5-én kerül sor, melyről be fogunk számolni.

Arnócz Ildikó

Hírek - 2017/2018