2017. szeptember 28-án, csütörtökön a 7. és a 8. osztályosok részt vettek a Középiskolák 27. börzéjén, amit hagyományosan az Újpesti Kulturális Központ Ifjúsági Házában rendeztek meg.

Diákjaink számos gimnáziummal, szakiskolával és szakgimnáziummal ismerkedhettek meg. Rengeteg sokrétű stand színesítette a programot. Szavazhattunk a legtetszetősebbnek ítélt standra is (a bűvésziskola előtt álló hatalmas tömegből ítélve, valószínűleg ők nyerték meg ezt a címet).

A diákoknak lehetőségük volt pályaorientációs kérdőív kitöltésére is, ahol az eredményt megbeszélhették egy szakemberrel.

A gyermekek kipróbálhatták a különféle szakmákat és betekinthettek a gimnáziumok különféle tagozataiba, beszélgethettek tanárokkal, középiskolás diákokkal.

Mindannyian élményekkel és természetesen rengeteg tájékoztató anyaggal, szórólappal tértünk haza.

facebook.com/palyavalasztas/

Hírek - 2017/2018