A 6. és a 7. osztálynak, akik ismételten közösen vettek részt a tanulmányi kiránduláson, szerencsét hozott a babonás péntek 13. Érdekes látogatáson vettünk részt Etyeken a Korda Filmparkban, ahol bepillantást nyerhettünk a filmforgatás kulisszatitkaiba, megismerkedhettünk néhány filmes trükkel, láthattunk jelmezeket néhány híres filmből, mint például a Magyar vándor hét vezérének jelmezét. Sétálhattunk „New York” és az „ókori Róma” utcáin.

Ezt követően egy kicsiny családi vállalkozást tekintetünk meg, a Gingalló Csokoládéműhelyt. Bepillantást nyerhettünk a csokoládékészítés folyamatába, kaptunk kóstolót a különféle csokikból, majd egy kis vásárlásra is volt lehetőségünk.

Hazafelé megálltunk Felcsúton egy-egy fotó erejéig a stadionnal a háttérben.

Élményekben gazdag napot zártunk.

Hírek - 2017/2018