Az őszi tanulmányi kiránduláson a 8. osztály Felcsútra ment. A napot stadion látogatással kezdtük. Tartalmas beszámolót hallhattunk Puskás Ferencről, számos emléktárgyat láttunk. Megtudtuk, milyen a focista középiskolások élete az Utánpótlás Neveléséért Alapítvány fenntartásában működő felcsúti Letenyey Lajos középiskolában.

A gyerekek hosszas válogató után kerülhetnek be, ezután a tanulmányaikban is hozniuk kell minimum a négyes átlagot. Cserében túlélő táborokban vehetnek részt, síelni járnak illetve külföldre mehetnek a Real Madrid meccseire. A stadion pazar, fényűző, sajnáltuk, hogy nem láttunk meccset vagy egy edzést.

Ezután kisvasúttal mentünk az alcsútdobozi kalandparkba. Komoly kihívások elé kerültek a gyerekek, de sikerrel küzdöttek két órán át.

Hazafelé nem kerültek elő az okostelefonok, jórészt aludtak az autókban. Élménydús nap volt!

Hírek - 2017/2018