Az ünnepi megemlékezés október 20-án reggel 8:00-kor került megrendezésre. Az iskola hagyományait figyelemben tartva idei évben is az aktuális végzős osztály adta elő a műsort.

Rendkívül sokoldalú előadásban volt része a közönségnek. Akadt, aki verset szavalt, táncolt, zászlós koreográfiát mutatott be, valamint a forradalom történéseibe avatta be a kíváncsi publikumot. Az újdonsült fénytechnika először került bevetésre, számos jelenetben nyújtott látványos elemeket.

A reggeli iskolai műsort követően, este újra színpadra álltak nyolcadikosaink és a családtagoknak továbbá település érdeklődő lakosainak mutatták meg tehetségüket.

Hírek - 2017/2018