Erzsébet táborban voltunk az idén is. 46 gyermekkel keltünk útra, hogy a nyár vége felé egy hetet töltsünk a Balaton közvetlen közelében Fonyódligeten. Nagy izgalommal várta mindenki, a rutinos táborozók - többen már tavaly részt vettek ebben a programban- és a kezdők egyaránt.

Fantasztikus élmény volt számunkra ez az egy hét. Rengeteg színes program várta a gyerekeket, alig győztünk mindegyiken részt venni. Volt például kincskeresés, tallérgyűjtés ajándékokért és akadályverseny. Részt vehettünk a tábori olimpián, ahol több tanulónk dobogós helyezést ért el.  A Ki mit tud?-on furulyáztak és énekeltek a táborozóink. Fürödtünk, vízi kalandparkban csúszdáztunk, csónakáztunk, rengeteget sétáltunk. Kisvonattal bejártuk a környéket, a domb tetejéről lélegzetelállító látvány tárult elénk. Esténként tartalmas zenés programokat szerveztek nekünk a rendezők. Megfigyelhettük a Balaton szelíd és zordabb „arcát” is, sőt egy alkalommal a naplementében is gyönyörködtünk. Fantasztikus volt az ellátás is a táborban, még a legválogatósabb gyerekek is jóízűen ettek. Sokat beszélgettünk, játszottunk.

Úgy gondoljuk, hogy mindenkinek felejthetetlen élményekben volt része. Köszönjük szépen az Önkormányzat hozzájárulását az úti költséghez.