Az idei iskolai farsangi báljainkat február 8-án és 9-én tartottuk meg a DÖK szervezésével. A felsős ünneplés még pénteken, az alsós bál szombaton zajlott le.

Mindkét báli esemény fénypontja a 8. osztályosok csodaszép nyitó keringőtánca volt.

Majd a jelmezbemutató következett. A felsősök a megszokott módon, osztályonként készültek jelmezeik bemutatására, míg az alsósok egyénileg indultak a versenyen. A tanulók (és a szülők) ismét kitettek magukért, és színes, ötletdús jelmezeket készítettek.

Mindkét bálon felavattuk az új Bálkirályt és Bálkirálynőt, a közönség nagy örömére. A választás „szívecskés” szavazás útján történt.

A bálokat a nagy sikerű Tombola sorsolás zárta. Az eseményt munkájukkal és anyagilag a szülők, és a helyi vállalkozások támogatták, melyet ezúton is megköszönünk!

DÖK