Fantasztikus időben csodálatos kirándulás

Fantasztikus időben csodálatos kirándulás

Ragyogó őszi időben indult útnak a harmadik és a negyedik osztály. Az úti cél a gyönyörű város Esztergom volt. Először az Esztergomi Gyermek Közlekedési parkban várt egy csodálatos program minket. Itt egy közlekedésbiztonsági tanfolyamon vettek részt a gyerekek. Utána kicsi autókkal valódi közlekedési helyzeteket próbálhattak ki sofőrként. Minden pillanatát élvezték a gyerekek. A végén jogosítványt is kaptak, így minden teljesen szabályos volt.

Ez után a bazilika következett. Itt nagy örömünkre 2 gyerek kivételével mindannyian vállalták a kupolába vezető fáradságos 400 lépcsőnyi út megtételét. Voltak bátrabbak és voltak, akik nagy csatát vívtak útközben a félelmükkel. De a végén minden gyerek győztesként ért a magasba.

A látvány ami minket fogadott az igazán lenyűgöző volt. Fantasztikus tájakat láttunk a magasból.

Hírek - 2019/2020