Kedves Szülők!

Szeretném megköszönni Önöknek azt az önfeláldozó munkát, segítséget, türelmet, kitartást, gyámolítást, biztatást, melyet a mai nehéz időkben tanúsítanak. Önök nélkül nem ment volna az átállás. Hálásak vagyunk kollégáimmal a sok-sok biztatásért, amelyet Önöktől kapunk: higgyék el nekünk is nagy szükségünk van rá!

Köszönjük, hogy időt s energiát nem kímélve a többség most is ott van az élvonalban, nem hagyja magára a gyermekeit és minket.

Kedves Szülők!

A tanulóink többsége remekül megállja a helyét az új munkarendben, ezt jutalmazni is fogjuk a jövőben. Akadnak sajnos néhányan, akik viszont nem. Remélem, hogy nekik is hamarosan sikerül átállniuk.

A classroom rendszer nagyon jól beindult, és működik, ezen keresztül folynak már az online órák, egyéni és csoportos találkozások a gyerekeinkkel.

A szülőkkel is e rendszeren keresztül - a Meet videokonferncia alkalmazással - lesz lehetőségünk konzultálni, szülői értekezletet tartani.

Arra szeretném kérni, Önöket, hogy a szünet után - amennyiben lehetséges - törekedjenek arra, hogy diákjaink önállóan végezzék a napi rendszer szerint feladataikat, és ne Önöket terheljék mindezzel! A legtöbb gyermeket már elég lesz biztatni és ellenőrizni.

Megkértem az iskolánkhoz közel álló pszichológust, hogy erre a nem mindennapi helyzetre nyújtson némi segítséget, egy kis támaszt a Szülők részére. Kérem, fogadják ezt szeretettel.

Az elkövetkező ünnepekre kívánok Önöknek és kedves családjaiknak nagyon békés, nyugodt, áldott ünnepeket!

Demeterné Ecseri Katalin