Az idei tanévben az ötödikesek, a hulladékokkal foglalkoztak. A témahét első napján, hétfőn, négy csoportban (sárga, kék, zöld és piros), 4 témában tájékozódtak az újra hasznosítással kapcsolatban. Kiselőadásokat készítettek, amit előadtak a társaiknak. Hasznos és gondolatébresztő videókat néztek meg a hulladék felhasználás legmodernebb formáiról. A nap során felmerült négy témához kapcsolódóan zárásként vetélkedőn vettek részt.

Kedden a csütörtöki felvonulásra készítettek a gyerekek újrahasznosított anyagokból lámpásokat.

Szerdán nagy lelkesedéssel gyűjtötték az utcákon és a köztereken a hulladékot. Három zsákot sikerült megtölteni.

Csütörtökön a délutáni divatbemutatóra készítettünk újra hasznosítható hulladékokból ruhákat és ékszereket. A lányok nagyon ötletes és mutatós kiegészítőket készítettek. Köszönet illeti a fiúkat az alapanyagok előkészítéséért! Bocsi Brigi a sok csillámporért!!

A hét zárásaként részt vettünk a lámpás felvonuláson.

Hírek - 2021/2022
Képek - 2021-2022