európai minősítés

EURÓPAI MINŐSÍTETT ETWINNING PROJEKTCÍMET NYERTÜNK!

A tavalyi tanévben nemzetközi együttműködésben megvalósuló eTwinning projektben vett részt az 1.a osztály Arnócz Ildikó tanítónő vezetésével. A projekt, lezárása után egy minősítési eljárásban vett részt, melynek során elnyerte a Nemzeti Minősített eTwinning Projekt címet. Minden Nemzeti Szolgáltatópont pontszámokkal értékeli a Nemzeti Minősített Projekt címet elnyert projektek minőségét, és a pontszámok alapján kialakult rangsor felső harmadába került projekteket jelöli az európai címre. Az Európai Minősített eTwinning Projekt címet évente csak egy alkalommal lehet elnyerni. Az elismerésben részesült projektek listáját az European School Education Platform portálon publikálják. Idén Magyarországon 25 iskola, köztük az Úri Szent Imre Általános Iskola és AMI nyerte el ezt a címet.

Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the work in the eTwinning project "A small seed can change the whole world !!!". This means that your work, the work of your students and the collaboration with your partners met the Quality Label Framework criteria and received a high score.