Soha nem látott érdeklődés övezte az idén a napközis tábort. 70 tanulónk volt részese a fantasztikus élményeknek két héten keresztül.

Igazán izgalmas programok várták minden nap a táborozókat. Kézműveskedhettek, agyagoztak. Egyedi szélcsengőket készítettek. Ugrálóvárazhattak kétszer is. A festék centrifuga segítségével szebbnél szebb alkotásokat készíthettek. Sorversenyeken kipróbálhatták az új játékokat. A Bab-Uska házban csuhé babát és karkötőt készítettek Erzsike néni segítségével. Túráztak a Vadászházhoz, ahol kipróbálhatták a lövészetet is. Számháborúztak, érdekes előadást hallhattak a vadászatról, az agancsokról. Tábori pólót és sapkát kaptak a gyerekek. A farkasdi tónál lovagolhattak, gyönyörködhettek a tó szépségében. A népi játéktár is eljött hozzánk, akik rég elfeledett játékokat hoztak a gyerekek nagy nagy örömére. A Csimota együttes hangulatos koncertje tette ezt a napot még emlékezetesebbé.

Két fantasztikus kirándulás színesítette a tábort. Először Poroszlóra az Ökocentrumba látogattunk el. Fantasztikus élmény volt a Tisza-tavi hajókázás. Az élővilág megfigyelése testközelből. A második kirándulást pedig Szentendrére szerveztük. Fantasztikus szervezett programok várták gyerekeinket.

Gyümölcs és zöldség salátát készítettek, amiből mint kiderült, hatalmas mennyiséget képesek elfogyasztani. A két hét alatt minden nap négyszer étkeztek a gyerekek a táborban. A szülőknek ez nagy segítség volt. Sok barátság szövődött a tábor ideje alatt.

Mindenki nagyon jól érezte magát.

Köszönjük a táborban részt vevő pedagógusok kitartó munkáját. Legfőképpen a köszönet Ágnecz Ferencnének jár, aki a pályázatot megírta és a megvalósításhoz kapcsolódó nagyon sok háttér munkát magára vállalta. KÖSZÖNJÜK.

Hírek - 2017/2018