Tisztelt Szülők!

Mint azt már március 16-án közzétettük a KRÉTA felületen, és az iskola honlapján 2020. március 16-tól a járványveszély miatt nem járhatnak iskolába a diákok. Otthontanulásra van szükség, az internetes oktatás lehetőségeit kihasználva.

A tanév hátralévő részében várhatóan így folytatódik az oktatás. Aki nem vesz részt a digitális oktatásban, az a követelményeket nem tudja teljesíteni.

Tisztelt Szülők!

Mivel kiskorú tanuló esetében a SZÜLŐ KÖTELESSÉGE, hogy a gyermek tankötelezettségének teljesítését biztosítsa, ezért kérem, hogy minden szülő tegye lehetővé gyermeke részvételét az internetes oktatásban, mert ha a feladatait nem oldja meg, olyan mintha igazolatlanul hiányozna!

Ennek elkerülése érdekében és a tanév teljesítésének sikere érdekében szeretném kérni segítő együttműködésüket abban, hogy minden tanulónk vegye fel a kapcsolatot az osztályfőnökökkel, szaktanárokkal. A pedagógusaink minden lehetséges segítséget meg fognak adni az eredményes tanuláshoz. A classroom felület egységes, nagyon egyszerűen működik. Kaptak hozzá segítő linket is a gyerekek.

Bármilyen kérdésével forduljon bizalommal az osztályfőnökhöz vagy hozzám.

Elérhetősegeink:

titkársági telefon: 06 30 517 50 21

Segítő együttmükődésüket nagyon köszönöm.

Demeterné Ecseri Katalin

ntézményvezető