A balatoni Erzsébet Táborban töltött egy felejthetetlen hetet 34 tanulónk

Csodálatosan szép időben, rengeteg fantasztikus programmal várta gyerekeinket a megújult zánkai tábor. A Balatonban pancsolás mellett volt lehetőségük a táborozóknak kipróbálni a sárkányhajót. Sétahajóról figyelhettük meg a Balaton parti településeket. Embert próbáló túrán vettünk részt a György templom romjaihoz. Kárpótolt a közel 10 km-es túra a látványért, ami a magasból elénk tárult. Nagy élmény volt megtanulni a tányér pörgetést és ha nem is kötélen táncolást, de a kötélen járást .A  Fővárosi Nagycirkusz zsonglőre és bohóca volt ebben segítségükre. A digitális kincskeresésen megszerezték a kincsesládát a gyerekek, miután megoldották a furfangos fejtörőket. Egyik este fellobbant a tábortűz is, mely tagadhatatlanul fontos eleme a táboroknak.

A tábori dottó is nagy sikernek örvendett, mely a strandra vitte nap mint nap a táborozókat.

A gyerekek jól érezték magukat, rengeteg ismeretet szereztek, sok élményteli pillanatnak lettek részesei ebben az egy hétben.

Köszönet Ágnecz Ferencné, Magdi néninek a pályázat elkészítéséért, köszönet Ildikó, Magdi, Detti és Ágota Tanító néniknek a kíséretért, a felügyeletért.

Köszönet az Úri Községért, és az Úri Iskolás Gyerekekért alapítványoknak az utazáshoz nyújtott anyagi támogatásért, köszönet a szülőknek azért, hogy ránk bízták gyerekeiket és nem utolsó sorban köszönet a gyerekeknek a táborban tanúsított viselkedésükért, mely alapján megállapíthatjuk, hogy nem vallottunk szégyent a viselkedésük miatt most sem.

Jövőre találkozzunk újra a balatoni táborban!