Csoportalakítás után reggeli: Joghurt, kalács

Sport délelőtt a sportpályán.  A fut a tábor váltófutás után 6 helyszínen folytak a játékok.
Labda egyensúlyozás, alagútban mászás, zsákban futás, kooperatív ernyőzés, hullámlabda, ügyességi játékok labdával . Ezek a feladatok várták a táborozókat.

Tízórai: müzliszelet, alma. Ez után szabad játék program volt. Foci, célbadobás, lábzsonglőr stb. Ebéd: Brokkoli krém leves, rántott hús , petrezselymes krumpli.

Ebéd utáni pihenő alatt kézműves foglalkozás keretében aranyos állatkák készültek. A délutáni program a Holdon macska együttes koncertjével folytatódott. Igazán színvonalas kis műsornak lehettünk tanúi. A gyerekek tánccal, énekléssel, tapssal tették igazán fantasztikussá ezt a zenés programot.

Uzsonna: májkrémes kifli lila hagymával. Ez után folytatódott a kézműveskedés.

Mielőtt haza mentek a gyerekek, Ildikó néni eredményt hirdetett. A tegnapi fejtörő legjobbjai a Vízimadarak csapata lett. Ők oklevelet kaptak.

Jó időben, sok nevetéssel telt ez a nap!