Az apróságokat megkérdezve, azt tapasztaltuk, hogy nagyon tetszett ez a hét nekik.

Minden nap várták a reggeli zenés tornát, szívesen részt vettek benne.

Nagyon jó hangulatban telt a Horváth Anita által tartott előadás, vagy inkább fórum a hajápolásról. A fogorvosunk sajnos nem tudott részt venni a programban, de Arnócz Ildikó kiváló anyagot talált a neten, amit minden alsós évfolyam megnézhetett

Minden nap várták a reggeli zenés tornát, szívesen részt vettek benne.

Nagyon ügyesek voltak az akadályversenyben is, ahol az egyes állomáshelyeken szülők várták őket.

Az Életmód csata c. színdarab nagyon tetszett a kicsiknek. Sok mindent megtudhattak az egészséges táplálkozásról és a mozgás fontosságáról.

Óriási sikert aratott az a játék, amit Magdi néni hozott, Gyümölcskosár címmel.

Senki nem ismerte ezt a sok mozgással összekötött, figyelmet és jó memóriát kívánó játékot. Fantasztikus volt.

A hét folyamán megismerkedhettek tanulóink a Kovács módszerrel. Ez egy nagyon érdekes finommozgást fejlesztő gyakorlatsor volt lufikkal.

Minden osztály készíthetett valami finomságot, persze olyat, ami nagyon egészséges. A testvérosztályok megkínálták egymást, nagy örömmel zajlott a falatozás.

A hét fénypontja a pénteki nap volt. Miután berendeztük a kiállítást a hozott munkadarabokkal „Egészség 3D-ben” címmel., Földi Brigitta jóvoltából megismerkedhettek a gyerekek egy új sportággal, a lábtoll labdával. Hát ez bizony osztatlan sikert aratott. Köszönjük a tápióbicskei csapat munkáját.

Nagy Bogiékhoz ellátogatva lovas bemutatót láthattunk. A sportpályán pedig A Staindl család és Győri Zsolt baseball bemutatója várt minket. Persze ki is próbálhatták a kicsik ezt a sportágat is.

A hét igazán méltó befejezése volt az a kis film, amit Juhász Szilvi állított nekünk össze Ádám gokart és Bogi lovas versenyéről.

A nap végén igazgató helyettesünk értékelte a hetet és sor került egy kis ajándékosztásra is.

Este pedig a Márton napi lámpás felvonulás zárta a programokban és élményekben gazdag témahetünket.

Váljék egészségünkre!

Hírek - 2018/2019