A nyolcadikosok közül sokan már határozott elképzeléssel rendelkeznek arról, hol szeretnének jövő szeptembertől tanulni, néhányan viszont még tanácstalanok, bizonytalanok. Számukra különösen hasznos volt a csütörtöki délután, amikor másfél órát tölthettünk el a sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola szőlőstelepi tagintézményében, a környékbeli középiskolák börzéjén.

Többen örömmel töltöttek ki általános képességvizsgáló kérdőívet is.

Mivel délután érkeztünk, nem volt hatalmas a tömeg, volt alkalmunk beszélgetni tanárokkal, diákokkal, újabb szórólapokat gyűjtöttünk, alaposan megnézhettünk a színvonalas standokat, kiállított eszközöket, plakátokat, érdeklődhettünk a nyílt napok, felvételi követelmények felől.

Minden nyolcadikos diáknak eredményes tanulást, sikeres központi felvételi vizsgát és sikeres szóbeli vizsgát kívánunk!

Hírek - 2018/2019