2019. február 14-én rendeztük meg idén a hagyományos SZM bált.

Nagyon hálásak vagyunk a példaértékű összefogásért a segítő szülőknek, az úri és környékbeli vállalkozóknak, akik igen sokan szponzorálták rendezvényünket. Ennyi tombola ajándék még soha nem gyűlt össze, mint az idén. Ennek meg is lett az eredménye: minden idők legnagyobb bevételű bálján vagyunk túl. A bevételt az udvarunk felújítására szánjuk, az elmúlt években összegyűjtöttekkel.

Köszönjük mindenkinek, aki jóindulattal támogatta a rendezvényünket: szervezéssel, részvétellel, tombolával, anyagiakkal, ajándékkal, süteménnyel, tiszteletjegy vásárlással, teremrendezéssel, díszítéssel, pakolással, tánctanítással és minden más egyéb segítséggel.

Külön köszönet SZM elnökünknek, Hegyesiné Bakos Bernadettnek, aki a szülők összefogását szervezte, irányította.

Demeterné Ecseri Katalin