Több éve hagyomány már iskolánkban, hogy az őszi szünet utáni hetet a Szent Imre napokhoz kapcsolódva témahéttel töltjük.

Ebben az évben a játékot állítottuk középpontba, mely kicsik és nagyok számára egyaránt nemcsak élvezetes, hanem hasznos tevékenység is. A hétfői vetélkedők után kedden sokszínű játékdélutánnal vártuk a gyerekeket: ügyességi, szellemi, táblás és körjátékok váltották egymást. Szerdán játékokat készítettünk a testvérosztályoknak, ezt követően játékot tanítottunk egymásnak. Csütörtökön a művészeti iskola tanárai készültek a délutánra, zenével, énekkel és tánccal vonva be a gyerekeket a játékokba.

A hetet rendhagyó történelem óra (jurtaépítés és bemutató) valamint egy nagy, közös, vidám „lufipukkasztós” játék zárta.

Hírek - 2017/2018