Gyönyörű őszi időben indultunk útnak péntek reggel az őszi tanulmányi kirándulásra. Szerencsére a tizenharmadika nekünk csak szerencsét hozott. Másfél órás buszozás után érkeztünk meg Nógrád megye kicsi falucskájába. A Sehol Sziget Élménypark minden gyermeket elvarázsolt.

Először a fantasztikus játszóteret vették birtokba az apróságok. Közben lovas kocsival vittek minket csoportokban körbe a falucskában. Óriási élmény volt. Dél körül a hely specialitását sütötték meg nekünk kemencében, a fantasztikus sonkás sajtos lepényt. Nagyon ízletes volt ez az étel, többen is repetát kértek. Rengeteg állat él itt, a papagájtól a lámáig minden. Szépen csendben sétálva megleshettük őket. Délután A Pán Péter Játszó hajón tombolhattak a soha el nem fáradó gyerekek.

A haza felé úton azért mégis akadt olyan, aki kicsit álomba szenderült. Igazán kellemesen és hasznosan telt ez a szép kirándulós nap.

Hírek - 2017/2018